Nakşibendi Tarikatı - Öz değerleriyle birlikte.
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

CANLI YAYIN İZLEYİN...

 
 
 

GALERY

ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

Tüm Anketler

SİTEDE ARA


Gelişmiş Arama

SİTEMİZE ZİYARETLER!

 
Bugün Tekil477 
Bugün Çoğul592 
Toplam Tekil 8635430 
Toplam Çoğul12581608 
Ip 185.50.70.3

REKLAM

 

DESTEK

SOFİ OLMAK İSTİYORUM!

Sevgili dostlar,

Yaklaşık 13 senedir hizmet veren web sitemiz vesilesi ile bir mürşidi kamilin irşad halkasına katılıp hayatı müspet anlamda değişen birçok kardeşimiz oldu ve halende olmaktadır. Rüya yoluyla bize ulaşandan, tevafuk web sitemize yolu çıkan veya Hakkı arama yolunda bize ulaşan birçok kardeşimiz oluyor. Biz bu siteyi 13 sene önce kurarken, istişare ve işaretlerden sonra aktif hale getirdik. O dönemki imkanlarla ancak bu kadar yapabildik.

Aslında biz bilişim mesleğimiz icabı ile de 15-20 sene öncesinden en büyük irşad hizmetlerinin internet dünyasında yaşanacağını biliyorduk.

Allahu Tealanın inayeti ve Gavs Hazretlerinin dua bereketi ile neredeyse birçok ülke ve ülkemiz tüm il ilçelerinde hizmetler devam etmektedir.

Menzil'in şubeleri konumunda Dünya ve ülkemiz genelinde dernek, okuma evi, dergahlar mevcuttur. Belirli günlerde sohbetlerlerde olmaktadır. Bay ve hanımların gittiği yerler ayrıdır, dini kurallara tam anlamıyla riayet edilir. Size yakın bir dernek, çay ocağı, dergah yerini öğrenmek isterseniz, bölgenizde ki Menzil veya Serhendi sofilerini bulmanız yeterli..
BU ŞEKİLDE İLETİŞİME GEÇEREK SORUMLU VEKİLLERİMİZLE GÖRÜŞEBİLİRSİNİZ. ONLAR SİZE YARDIMCI OLACAKTIR. BULUNDUĞUNUZ İL-İLÇEDE SERHENDİ TEMSİLCİLİĞİ YOKSA MUTLAKA BİR DERNEĞİMİZ VARDIR. SİZE YAKIN BİR İL-İLÇENİN TEMSİLCİLİĞİNDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.


AVRUPA İÇİNSE İLETİŞİM BİLGİLERİNİ BURADAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.

Bilgiler eklenecektir..Yılladır hiçbir maddi menfaat gütmeden, kendimizden vererek bu hizmeti yapmaktayız. Yeri geldi yetkili gördüğümüz bazı kardeşlerimizin dahi suizannına muhatap olduk, lakin hata bizden başarı büyüklerden diyerek, büyüklerin dua bereketi ile devam etmekteyiz. Bizlerde işi gücü olan insanlarız, bazen mesajlara cevap veremediğimiz oluyor. O yüzden bu sayfayı yapmayı uygun gördük. 

Ey arayan; Gavs-ı Sani hazretleri güneş gibi parlıyor hergün orda, ey aşık ne bekliyorsun, maşuka kavuşmak için; zahirden bekleme birşey, okudukların bir işarettir, bir nimet bil; yoksa elinden kaçarsa farkına varınca geç olabilir ve pişman olabilirsin, aşk muhabbetin hanesi kalbtir... Ey kapıyı bulmuş olan, sen ise sadık olmayı dile Allah'tan, sıddıkiyet kapısıdır bu kapı, sadakat olduktan sonra, gerisi kolay tamamlanır inşaAllah...

Gavsı Sani Hazretleri vefat ettikten sonra manevi işaret üzerine büyük evladı Seyyid Muhammed Saki Elhüseyni haretlerine intisap ettik, sizlerde gönlüne bakıp ona göre karar veriniz..

Bu kapı herkese açıktır, dileyen gelir, nasibi ve gayreti nisbetinde istifade eder.

Bu sayfa 7809 defa görüntülenmiştir.
MENZYL SYLSYLE-Y ALYYYE

Söz ve Resim
Dünyada dört nimet vardır, bunlar kendisine verilen kişi dünya ve ahiretin
hayrını görmüştür.Bunlar; Zikreden dil, Şükreden kalp, Sıkıntılara katlanan
beden ve saliha kadın..

HZ.MUHAMMED (S.A.V)

SÖZLÜK

(c) Web sitemizin Vakıf, dernek vb. kuruluşlar ile resmi bir bağı kesinlikle yoktur, tamamen kişisel çabalarla kurulmuş bir web sitesidir. Ancak istifade edilmesi için yazı ve linklerini kaynak belirterek yayınlayıp, destek verdiğimizde olabilir. Ayrıca diğer kaynaklardan, ehli sünnet çizgisinde gördüğümüz çalışmaları kaynak göstererek sitemizde yayınlamaktayız. Niyetimiz, sayısız faydasını gördüğümüz, Kuran ve Sünnet esaslı bu yüce Nakşibendi yolunu insanların tanıması ve istifade etmesine vesile olabilmektir. Sitemizden emeğe saygı çerçevesinde kaynak göstererek her türlü alıntı yapılabilinir. www.NaksibendiTarikati.com
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bili?im